logo a vizitka Bluewind – 2007-07-27

Logo a vizitka pro PR agenturu Bluewind.

bluewind


plakát BSD pro rok 2010 – 2009-11-19

Univerzální plakát ke koncertům kapely Budoár staré dámy (bílé pole slouží k vepsání informací pořadatelem, příp. k odříznutí) obsahuje veškeré texty, které je možné v písních slyšet z konce rtů zpěvačky. Stejně jako je na koncertě obtížné některým slovům rozumět, i texty z plakátu jdou taktak číst. Plakát se tak stává libretem ke koncertu.

bsd2009

bsd2009d


Booklet CD, Na hraní – 2005-02-25

Když ze 3/5 dámská, hravá a dravá kapela Budoár staré dámy [Brno] vydávala svůj debut "Na hraní", snem kapely bylo, aby i obal byl tak trochu na hraní. V obalu na CD jsou pohyblivé magnetky, které na sebe působí odpudivou silou. Celý booklet je prošpikován špendlíky, jehlami, knoflíky, sponami a dalšími nepostradatelnostmi z jehelníku staré dámy. Z nich jsme vytvořili obrazy. Magnety také nepřímo "působí" na tyto kovové předměty, takže jsou na titulní straně "přitaženy" směrem k magnetkům...

CD_na hraní1

CD_na hraní2


ikony k elektronovým přístrojům – 2006-11-25

Firma Delong instruments nás oslovila s představou, že by uživatelům jejich elektronových přístrojů LVEM, SEM, EBWM a lékařských přístrojů chtěla přinést na monitory nové ikony pro spouštění ovládacích aplikací. Shora dolů shlédněte návrh ikon pro elektronový mikroskop, lékařské přístroje, rastrovací mikroskop a elektronovou svářečku.

delong_ikony


informační leták FA VUT v Brně – 2008-08-12

Informační leták fakulty architektury pro zahraniční univerzity
leták ve formátu pdf

FA-leták